Jak pózovat a nezbláznit se. 5 tipů na focení s bříškem

Yarilo® Blog

Říká se, že těhotenství je jedno z nejkrásnějších období ženy. No, některé maminky by se asi hádaly, ale jedno je jasné. Na těhotenství nelze zapomenout. A je hezké na něj mít vzpomínky v podobě fotek. Každá těhotná žena je nádherná a vyzařuje z ní pozitivní energie. Ne každá se ale cítí na to, aby navštívila fotografa, který by ji jistě řekl, kam dát ruce a jak postavit nohy, aby fotka vypadala hezky a bříško vyniklo. Dali jsme proto dohromady 5 tipů, které by vám toto pózování mohly trochu usnadnit. Zvládne je každý – i doma s mobilem a samospouští. 

 

  1. Stoupněte si a otočte se přímo proti kameře. Teď je potřeba trochu zapracovat na postoji, abyste člověk nestál jako tvrdé Y. Nohy proto dejte k sobě a jednu pokrčte. Snažte se přitom mít kolena u sebe, působí to velmi decentně.
    Jestli nevíte co s rukama, jednoduše je dejte na bříško. Působí to mateřsky a ochranitelsky. Navíc, pokud jste zvolili oblečení, které vás přímo neobepíná a nezdůrazňuje tak vaše těhotenské křivky, je třeba tomuto efektu trochu napomoci. Jednu ruku dejte na vrchní část bříška, druhou pod bříško – krásně ho tak zdůrazníte. Dívat se můžete přímo do kamery či trochu stranou.
  2. Na druhou pózu je třeba se pootočit bokem ke kameře. Jestli si o nějaké své straně myslíte, že je více fotogenická, teď je ten správný čas ji vystavit. Nohu, která je blíže ke kameře pokrčte, aby vynikly křivky. Ruce opět můžete položit na bříško. Další možností je bližší ruku pokrčit v bok a loket táhnout dozadu. Docílíte tak dvou pomyslných trojúhelníků – jeden je v prostoru mezi nohami, druhý na opačnou stranu mezi pokrčenou rukou a zády.
  3. Víme, v pokročilém stádiu těhotenství občas není sranda sednout si na zem. Tohle je ale výjimečná situace. Posaďte se čelem ke kameře a nohy dejte na stranu, kotníky by se měly dotýkat. Aby byla póza příjemná, opřete se o ruku, druhou se opět můžete dotýkat bříška.
  4. Protože bylo obtížné se na zem dostat, ještě tam chvíli zůstaneme. Sedněte si do tureckého sedu a narovnejte se v zádech. V této póze je opravdu dobré, pokud se budete rukou dotýkat bříška zespodu, protože jej zdůrazníte.
  5. Na poslední pózu bude nutné jít do kleku. Natočte se mírně do strany a složte nohy pod sebe. Můžete se podívat mírně do strany, abyste docílily momentky.

A ještě přidáváme jeden bonusový tip. Pokud jste sama doma a nechcete se  neustále zvedat k telefonu kvůli zapnutí samospouště, zkuste si aktivovat nástroj na ovládání pomocí gest. Na telefon pak stačí zpovzdálí mávnout a samospoušť se sama spustí. Vy se tak nemusíte neustále zvedat a běhat k telefonu. Tak směle do toho.

A hlavně! Nezapomeňte se smát. Na žene je úsměv to nejkrásnější a je všeobecné známo, že maminky září.

Yarilo® v období početí

Yarilo® progametiq® Platinum

Yarilo® einstein 1

Yarilo® PRL

Yarilo® Man

Yarilo® během těhotenství

Yarilo® einstein 1

Yarilo® einstein 2

Yarilo® pro maminky

Yarilo® Silhouette

Yarilo® Galaktiz™

Přečtěte si také