„Milý Ježíšku…“ Stáhněte si kreativní šablonu dopisu

Yarilo® Blog

Jednou z největších vánočních tradic je bezpochyby psaní dopisu Ježíškovi. Děti se na to těší už od konce letních prázdnin a seznam mají vymyšlený minimálně od doby, kdy v televizi začne běžet obvyklá předvánoční masírka reklam s dětskými hračkami.

 

Pro děti je tato tradice opravdu důležitá, protože jak by se přece jinak Ježíšek dozvěděl, co si tolik přejí? Vy ale pamatujte na to, že ten Ježíšek jste vy a ve vašem zájmu tak je, abyste dopis vůbec rozluštili. Dát malým dětem papír a nechat je, ať něco nakreslí je fajn nápad. Mějte ale na paměti, že možná budete tápat, jestli je v dopisu nakreslený vláček nebo šiška salámu.

 

Pokud chcete děti nechat, aby se dopisu opravdu věnovaly samy, zkuste variantu, ze které budou jeho přání zřejmá. Sežeňte co nejvíce letáků z hračkáren, ať si vystřihne, co by si přálo a nalepí to do dopisu. I tady ale může nastat zádrhel. Připravte se na to, že čím více věcí uvidí, tím více jich bude chtít. Nakonec tak možná obdržíte skromný desetistránkový dopis pro Ježíška.

 

Děti se zabaví a vy se nezblázníte

Nejlepší bude vymyslet kompromis, díky kterému přiloží ruku k dílu jak dítě, tak vy. A pak vás už snad nic nepřekvapí. Připravili jsme pro vás jednoduchý vzor dopisu pro Ježíška, který je zároveň omalovánkou. Díky tomu se na tvorbě dopisu budou moci podílet i ti nejmenší, pro které je psaní ještě španělskou vesnicí. O zbytek se postaráte vy a zároveň budete mít pod kontrolou, po čem vaše dítě touží.

 

 

Yarilo® v období početí

Yarilo® progametiq® Platinum

Yarilo® einstein 1

Yarilo® PRL

Yarilo® Man

Yarilo® během těhotenství

Yarilo® einstein 1

Yarilo® einstein 2

Yarilo® pro maminky

Yarilo® Silhouette

Yarilo® Galaktiz™

Přečtěte si také