Překvapte letos s originálními vánočními jmenovkami na dárky

Yarilo® Blog

Máme to už za pár – a ne, výjimečně nemluvíme o porodu. Máme na mysli Vánoce. I když, on to občas trochu takový porod je. Někdo to chce stihnout vše – vánoční úklid, napečené cukroví, dokonalý stromeček a nakoupené dárky. Zabalit je pak dokonale k obrazu svému, to už je nadlidský úkon. Přitom občas stačí balíček jen omotat přírodním provázkem a doplnit hezkou jmenovkou – třeba tou od nás.

Však my to známe, člověk už se raduje, že má konečně všechny dárky nashromážděné doma. Tím to ale nekončí. Je potřeba je zabalit. A ti, kteří mají rádi detaily, možná ocení i originální jmenovky na dárky. Připravili jsme proto pro vás šablonu lišky Bystroušky a medvěda Míši, kterými můžete ozvláštnit vaše zabalené dárky.

Prostřední část, na kterou se dá napsat jméno, se navíc dá vyndat, takže pokud se vám podaří papírová zvířátka zachránit pro příští rok, stačí následně střihat jen papírová kolečka. Budeme rádi, pokud si na nás vzpomenete a označíte nás na Instagramu (@yarilo_czsk) na vašich dárkových výtvorech.

Celý tým Yarilo.cz vám přeje krásné a pohodové svátky v kruhu vašich nejbližších. A hodné děti, samozřejmě!

Yarilo® v období početí

Yarilo® progametiq® Platinum

Yarilo® einstein 1

Yarilo® PRL

Yarilo® Man

Yarilo® během těhotenství

Yarilo® einstein 1

Yarilo® einstein 2

Yarilo® pro maminky

Yarilo® Silhouette

Yarilo® Galaktiz™

Přečtěte si také